Demans ve Alzheimer Bakımı

Demans bir çeşit bunama belirtileri gösteren semptomların adıdır. Demans hastası olan kişilerde çeşitli bunama belirtileri görülebilir. İsim karıştırma, eşyaların yerine unutma, ileri durumlarda yardımsız özel ihtiyaçlarını karşılayamama gibi durumlar demans belirtileridir.

Alzheimer da demansın en ileri derecesidir ve tedavisi de tam yoktur. Alzheimer olan hastaların hastane ortamında uzman kontrolü altında tutularak tedavi edilmeleri gerekir. Demansın ilk seviyelerinde olan kişiler ise erken tedaviyle hastalıklarını daha hafif geçirebilirler.

Demans ve Alzheimer bakımı konusunda uzman kurumumuz size bu alanda en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. İzmir Bilge Bakımevi olarak bu alanda hastanız için gerekli tıbbi ve psikolojik desteği sağlayabilirsiniz. Kurumumuz özel bakım gerektiren ya da gerektirmeyen her türlü yaşlı bakımı konusunda sizlere destek olmaktadır.

Demans ve Alzheimer Bakımı

Kurumumuz yaşlı bakımı konusunda yıllardır hizmet vermektedir. Normal seyirdeki yaşlı bakımından ileri dereceye kadar hasta olan yaşlı bakımına kadar her türlü hastanın bakımı ve takibi konusunda destek olmaktadır.

Bunama belirtileri gösteren ve ileri derecede Alzheimer olan hastalarımızın bakımını da özenle ve sevgi çerçevesinde yapıyoruz. Bu tür hastalarımızın bize ihtiyacı olduğu bilinciyle empati kurarak onlarla ilgileniyoruz.

demans ve alzheimer
demans ve alzheimer

Evlerinin sıcaklığında rahat etmeleri için gerekli bakım ve özeni yaşlılarımıza en iyi şekilde göstermeye çalışıyoruz. Kurumumuza güven duymak için araştırma yapabilir ve kurumumuzu yakından görerek kalitemiz ve hizmetlerimizi yakından takip edebilirsiniz.

Demans ve Alzheimer Bakım Hizmetlerinde Erken Tedavinin Önemi

Demans ve Alzheimer bakımı konusunda uzman destek almak oldukça önemlidir. Bu tür bunama belirtileri hastalarda yavaş yavaş ilerler.

Öncelikle ufak tefek unutkanlıklar başlar. Sonrasında bu unutkanlıklar çoğalır ve Alzheimer derecesine gelerek hemen hiçbir şeyi hatırlamayacak dereceye gelir. Hastaların bu dereceye gelmende önce erken teşhis edilmeleri önemlidir.

Erken bunama belirtileri gösteren hastalarımızın gerekli bakım ve takiplerini yaparak onların sağlıklarına kavuşmalarına destek olmaktayız. Onların kaliteli şekilde hayata tutunmalarında yardımcı olarak onların yeniden sosyalleşmesine katkı sağlamaktayız. Siz de yakınınızda bunama belirtileri görüyorsanız erken tedavi için kurumumuzu arayın yardımcı olalım. Geç kalmadan hastanızın iyileşmesine  destek olalım.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

] }
izmir bakımevi | izmir huzurevi