Evde Bakım Hizmetleri

Evde bakım hizmetleri kapsamında kurumumuz bakım ihtiyacı duyan hastalara evinde hizmet vermektedir. Diyabet hastaları, kaoh hastaları, dermotolojik hastalığı olanlar, psikiyatri tedavi gerektiren hastalar, fizyoterapi ihtiyacı duyan hastalar ve daha pek çok hastalık nedeniyle evinde bakım hizmeti almak isteyen kişiler için yerinde bakım hizmetimiz bulunmaktadır.

İzmir Bilge Bakımevi olarak hastalarımızın evinin sıcak atmosferinde hekim desteği almalarına yardımcı olmaktayız. Özel bakım gerektiren hastalar için uzman özel bakım konusunda deneyimli personelimizle destek olmaktayız. Serum takviyesi, sonda takımı, kan tahlilleri, röntgen çekimi gibi hastane ortamında yapılabilen pek çok hizmetlerde evde bakım hizmetleri kapsamında verilmektedir. Siz de kurumumuzu arayarak ihtiyacınız olan bakım desteğini evinizde ya da bulunduğunu yerde alabilirsiniz.

Evde Bakım Hizmetlerinin Avantajları

Evde Bakım Hizmetleri
Evde Bakım Hizmetleri

Evde bakım hizmetleri pek çok açıdan avantaj sağlayan hizmetlerdir. Hastane stresinden uzak, huzur dolu bir ortamda tedavi olmak her hasta için büyük bir şanstır. Evinde tedavi edilen pek çok hastanın hızlı bir şekilde iyileşme gösterdiği tespit edilmiştir.

Yakınlarının ve sevdiklerinin yanında, kendi alışkın olduğu evinde ve odasında huzurlu bir şekilde tedavisi yapılan hastalar moral kazanarak daha hızlı bir şekilde hastalıklarını atlatabilmektedirler.

İzmir Bilge Bakımevi olarak evinizde her türlü bakım hizmetlerinizi en iyi şekilde sağlamaktayız. Pandemi koşullarına dikkat ederek itinalı ve özverili bir şekilde bakım hizmetlerini evinizde güvenli bir şekilde vermekteyiz. Hastalarınızın sizden uzak kalmasına gerek kalmadan tedavilerini gözünüzün önünde yaparak içinizin rahat olmasını sağlamaktayız.

Evde Bakım Hizmetleri

Evde bakım hizmetleri fiyatları bu alanda en çok merak edilenler arasındadır. Özel bir hizmet olduğu için evde bakım hizmet fiyatları normal bakım fiyatlarına göre biraz daha yüksek olabilir.

Kişinin hastalık durumu, hastaya verilen hizmetin süresi gibi pek çok unsurlar da fiyatı etkileyebilmektedir. Kurumumuz sizin için en uygun fiyat politikasını belirleyerek bu alanda makul ücretle hizmet almanız konusunda yardımcı olabilir. Kurumumuzu arayarak fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Evde bakım hizmetleri fiyatları konusunda en güncel ve doğru bilgileri kurumumuz aracılığıyla net bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

] }
izmir bakımevi | izmir huzurevi