Evde Hemşirelik Hizmetleri

Evde hemşirelik hizmetleri kapsamında yerinde hasta ve yaşlı bakım hizmetlerimiz kurumumuz aracılığıyla verilir. İzmir Bilge Bakımevi olarak evinizin ortamında tıbbi destek vermekteyiz.

Diyabet, kaoh hastalığı, fizyoterapi gerektiren hastalıklar, psikiyatri hizmeti gibi pek çok hizmetler kurumumuz ayrıcalığıyla sunulmaktadır. Hastaları hastaneye gelmesine gerek kalmadan serum ve sonda gibi ihtiyaçları uzman hemşirelerimiz tarafından karşılanmakta. Hastanın yerinden kalkmasına gerek kalamadan bizi aradığınız takdirde evinize ya da bulunduğunuz yere gelerek gerekli tıbbi müdahaleleri uzman hemşirelerimizin desteğiyle yapıyoruz.

evde hemşirelik hizmetleri
evde hemşirelik hizmetleri

Böylece hastanızın yol zahmeti ve hastane stresi çekmesine gerek kalmadan her türlü tıbbi bakım ihtiyaçlarını yerinde karşılıyoruz. Evde hemşirelik hizmet talebinde bulunan kişilere anında destek oluyoruz.

Evde Hemşirelik Hizmetinin Avantajları

Evde hemşirelik hizmetleri hasta ve hasta yakınlarına pek çok açıdan avantaj sağlar. Hastalar yorulmadan ve zahmet çekmeden yatağında gerekli ilgi ve özen kapsamında hizmet alırlar. Ayrıca sevdiklerinden uzaklaşmadan onların ilgi ve sevgisiyle dolu bir ortamda bakım hizmeti aldıkları için moralleri yerine gelir. Böylece iyileşme süreçleri azalır ve daha çabuk bir şekilde sağlıklarına kavuşurlar.

Bulunduğumuz koşullar gereği her an pandemiye yakalanmamız an meselesi. Özellikle yaşlı ve hasta olan kişilerin bünyesi daha hassas olduğu için hemen hastalık kapma riskleri çoktur. Evde hemşirelik hizmeti verilerek yaşlı hastalarımızın bu risklerden uzak tedavi almaları sağlanır. Böylece sağlıklarını tehdit edici ortamlardan uzakta tedavi olma imkanını elde ederler.

Evde Hemşirelik Hizmetleri

Evde hemşirelik hizmetleri kapsamında fiyatlar normal hastane fiyatlarına oranla biraz daha fazla olsa da verilen hizmetin kalitesi ve sağlamış olduğu avantajlar göz önüne alınırsa verilen paraya değerdir. Sağlık her şeyden önemlidir.

Özellikle bu sizin varlığınıza ihtiyaç duyan yaşlı bir yakınınızsa. Yıllardır üzerinizde pek çok hakkı bulunan hasta yakınlarınıza karşı vefa borcunu en iyi şekilde ödemek için ona hak ettiği gibi bakım hizmeti verdirebilirsiniz.

Evde bakım hizmetleri bu anlamda en ideal ve ayrıcalıklı hizmetler içindedir. Sevdiklerinize değer vermenin en güzel yolu ona olan ilgi ve sevginizi göstermenin yanı sıra onun ihtiyaçlarını en rahat edeceği şekilde karşılamaktır. Bu nedenle evde hemşirelik ve diğer hizmetleri güvenle alabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

] }
izmir bakımevi | izmir huzurevi