Evde Tıbbi Takip Hizmetleri

Evde tıbbi takip hizmetleri veren kurumumuz evinizde konforlu bir ortamda hastanızın takibinin yapılmasına yardımcı olur. İzmir Bilge Bakımevi olarak yıllardır hasta bakımı konusunda güvenilir ve güler yüzlü hizmet sunmaktayız.

Kurum içi hizmetlerimizin yanı sıra kurum dışı hasta bakım hizmetlerinde de sizlere destek olmaktayız. Özel bakım gerektiren hastalar, koah hastaları, diyabet hastaları, psikolojik tedavi gerektiren hastalar ve daha pek çok nedenden dolayı tıbbi yardım ve gözetim altında tutulmak istenen hastalarımız için yerinde hizmet veriyoruz. Tüm hastalarımızla yakından ilgileniyor ve onların iyileşme süreçlerinde yanlarında olmaya devam ediyoruz. Size de hastanızın bakımı konusunda destek oluyoruz.

Evde Tıbbi Takip Çalışmaları

Evde Tıbbi Takip Hizmetleri
Evde Tıbbi Takip Hizmetleri

Evde tıbbi takip çalışmaları yapan kurumumuz hastanızın her türlü gereksinimiyle ilgilenmekte ve hastanızı takip altına alarak iyileşme seyrini incelemektedir. Hastanızın kuruma getirmeden de evinizin sıcaklığında hastalığının takibini yaptırabilirsiniz. Yıllardır hasta bakımı konusun da hizmet verem firmamız bu alanda uzman desteği sağlamakta ve size ve yakınınıza bu alanda en iyi şekilde destek vermektedir.

Evde tıbbi yardım alan hastalar incelendiğinde bu hastaların daha çabuk iyileşme gösterdiği saptanmıştır. Stres altında olmadan güven ve evin sıcaklığında hastalığının takibini yaptıran hastalar bu güven ortamında hızlı bir şekilde iyileşme göstermeyi başarabilmiştir. Siz de hasta yakınlarınızı evinden ayrılmasına gerek kalmadan zahmetsizce kendi evinde takiplerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Evde Tıbbi Takip Hizmetinin Ayrıcalıkları

Evde takip hizmetleri hasta ve hasta yakınlarına büyük kolaylıklar ve avantajlar sağlar. Hastaneye ya da bakım evine gitmeye gerek kalmadan evinin sıcak atmosferinde ailesiyle birlikte olmanın huzuru ve mutluluğuyla hastaların tıbbi takipleri yapılır. Huzur ortamında tedavi edilen hastalar böylece moral kazandıkları için çok daha çabuk bir şekilde iyileşme gösterebilmektedirler.

İzmir Bilge Huzurevi olarak sizlere İzmir ve çevresinde evinizde hizmet ayrıcalığı sunmaktayız. Bu bölgede oturan kişilere evde tıbbi destek almak için bizi arayabilirler. Kurumumuzu arayarak istediğiniz zaman kurumumuz aracılığıyla hastanızın takiplerini evinizde yaptırabilirsiniz. Detaylar ve fiyat bilgisi için kurumumuzu arayın, görüşelim. İletişim için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

] }
izmir bakımevi | izmir huzurevi