Uzman Doktor Kontrolü

İzmir Bilge Huzurevi yaşlı ve hasta bakımı konusunda hizmet veren köklü kurumlardan birisidir.

İzmir’in güzel atmosferinde doğayla iç içe bir yaşam çerçevesinde hasta ve yaşlılarımızın toprak ve doğayla kucaklaşarak vakitlerini huzur içinde geçirmelerine olanak sağlayacak ortamda bakım hizmetlerimiz verilmektedir. Hastalarımızın her türlü fizyolojik ve psikolojik bakımlarımın yapımı ve takibi için Uzman doktor kontrolü kapsamında gerekli çalışmalarımız yapılmaktadır.

Uzman Doktor Kontrolü
Uzman Doktor Kontrolü

Yaşlılar ilerleyen dönemlerde pek çok hastalıkla karşı karşıya kalırlar. Bazı hastalar özel bakım gereksinimine gerek duyabilirler. Bu tür hastaların bakımı daha bir özen ve itina gerektirmektedir. İlaç takibi, diyet listesi gibi pek çok hasta takiplerinin zamanında ve uzman kişilerce yapılması gerekir.

Uzman Doktor Kapsamında Hasta Kontrolleri

İzmir Bilge Bakımevi olarak hastalarımızın gerekli tıbbi ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanmakta ve takipleri uzman hekimler eşliğinde yapılmaktadır. Hastalarımızın hızlı bir şekilde iyileşmesi ya da hastalığının ilerlemesine fırsat vermeden uzman doktor kontrolü çerçevesinde gerekli tıbbi takip işleri kurumumuz tarafından yapılmaktadır.

Bu alanda uzman hekim ve hemşirelerimiz gerekli tıbbi destekleri yapmakta ve her hastamızın tıbbi kontrollerini aksatmadan yapmaktadır. 24 saat boyunca hastalarımız uzmanlarımız tarafından takip edilmekte ve gerekli durumlara müdahaleler yapılmaktadır. Böylece hastalarımızın ihtiyacı olan tıbbi destek her an bu alanda eğitimli ve bilirkişiler tarafından verilmektedir. Bu sayede bazı hastalıkların uzaması önlenebilmekte ve çok ağır olmayan hastalarımız da özenli bakım ve takip sayesinde iyileşme gösterebilmektedir.

Uzman Doktor Kontrolünün Önemi

Bakım evi ya da huzur evine gelen hastaların pek çoğu ilerleyen yaşlarda hastalarımızdır. Yaşa bağlı olarak bu tür hastalarımızın az ya da çok birçoğu fizyolojik ya da psikolojik tıbbi yardıma gereksinime gerek duymaktadır.

Hastanın durumuna göre zamanında tedavi ve özel bakımla iyileşen ve eski sağlığına kavuşan pek çok hasta olabilmektedir. Uzman hekim kontrol ve müdahalelerinin zamanında yapılmasıyla çok ileri hastalık belirtisi göstermeyen hastalarımızı iyileşme gösterebilmektedir. Bu bakımdan erken dönemde bakım ve müdahale çok önemlidir.

Bu alanda uzman desteği alarak hastaların yeniden iyileşmesi mümkün olabilmektedir. Siz de hastanızı kurumumuza getirerek hastanızın erken dönemde iyileşmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

] }
izmir bakımevi | izmir huzurevi