Evde Diyetisyen Hizmetleri

Hastaların bakımlarında diyet listesinin önemi büyüktür. Özellikle yaşlı hastaların hastalıkların tedavisinde ve iyileşme süreçlerinde beslenme durumlarına dikkat etmek gerekir.

Diyabet, tansiyon ve çeşitli hastalıkların iyileşme sürecinde uygun beslenme programı uygulamak şarttır. Yanlış beslenme listesi hastalığın seyrini uzatabilir ve hastalarımıza da zarar verebilir. Bu açıdan uzman doktorun önerdiği şekilde hastaları  diyet listesine uyması gerekir.

Evde diyetisyen hizmetleri kurumumuz aracılığıyla siz değerli hasta ve hasta yakınlarına verilmektedir. Bilge Bakımevi olarak evinizin konforunda diyetisyen hizmetleri sunmaktayız. Bu alanda uzman diyetisyenlerimiz hastanıza özel diyet programı hazırlamakta ve takibini yapmaktadır. Böylece hastalarımızın günlük diyet programlarına uymaları sağlayarak sağlıklı gelişimlerine katkı sağlamaktayız.

Evde Diyetisyen Hizmetleri

Yaşlı bakımında diyet listesi uzman diyetisyenler tarafından hazırlanır. Her hastanın durumuna ve hastalığına göre metobalizmasına uygun diyet programı sunulur. Böylece hastaların sağlıklı gelişimlerine katkı sağlanır.

Evde Diyetisyen Hizmetleri
Evde Diyetisyen Hizmetleri

Bakım hizmetleri konusunda hizmet alanımızı ileriye götürerek evde diyetisyen hizmetleri kapsamında bu alandaki çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bakımevinde rahat edemeyen evinin ortamında hizmet almak isteyen hastalarımızın diyet programını hazırlıyor ve takipleriniz uzman diyetisyenlerimiz aracılığıyla yapıyoruz.

Bu alandaki hizmet almak isteyenler kurumumuzu arayarak evde diyetisyen hizmeti alabilirler. Kurumumuz bu alanda hizmet almak isteyenler için ayrı ve özel olarak ilgilenmektedir. Kurumumuzu arayın, hastalığınızı belirtin ve tedavi yöntemlerini sizlere detaylı şekilde anlatalım.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

] }
izmir bakımevi | izmir huzurevi