Sosyal Etkinlik Alanları

Hasta ve yaşlı bakımı konusunda hizmet veren firmamız bu alanda hasta ve hasta yakınlarına en iyi şekilde destek olmaktadır.

İzmir Bilge Bakımevi olarak yaşlı hastalarımızın her türlü fizyolojik ve psikolojik bakım ve takiplerini kaliteli bir şekilde yapmaktayız. Sadece bedensel hastalıklarının iyileşmesinde değil aynı zamanda onların psikolojik sorunlarıyla da yakından ilgileniyor ve bu alanda yaşlılarımıza destek veriyoruz.

Sosyal Etkinlik Alanları
Sosyal Etkinlik Alanları

Huzur evi ya da bakım evlerine sadece hasta olan yaşlılar gelmez. Vaktini kendi yaşıtlarıyla geçirmek isteyen yaşlılarımız da kuruma müracaat ederler. Bu tür yaşlılarımız için de sosyal etkinlik alanları kapsamında kurumumuzun sosyal etkinlik çalışmaları bulunmaktadır. Çeşitli hobi etkinlikleriyle yaşlılarımızın seveceği ve ilgi duyduğu hobileri yapmasına yardımcı olucu faaliyetlerimiz de bulunmaktadır.

Sosyal Etkinlik Faaliyetlerimiz

İzmir Bilge Huzurevi olarak bu bölgedeki hasta ve yaşlılarımızı güven ve huzur içinde hizmet vermekteyiz.

Yaşlılarımızın ve hastalarımızın hayata tutunmaları ve sosyal yaşama karışarak mutlu olmaları için gerekli her türlü sosyal faaliyet hizmetlerimizle onlara destek olmaktayız. Böylece yaşlılarımızın hayatlarının geri kalanını bunalıma girmeden ve psikolojik olarak kendilerini yalnız hissetmeden hayatla barışık olmaları konusunda onlara destek olmaktayız.

Kurumumuz içinde yer alan hasta ve yaşlılarımız için soysal etkinlik faaliyetlerimiz olarak onlar için akla gelebilecek pek çok etkinliğimiz bulunmaktadır. Yaşlılarımızın keyif alarak yapabilecekleri hobiler, geziler, kültürel etkinlikler gibi pek çok faaliyetimiz bulunmaktadır.

Sosyal Etkinlik Alanları

Kurumumuz bünyesinde yer alan her hastamız ve yaşlımız bizim için çok önemlidir. Onların sadece bedensel ihtiyaçlarınla değil psikolojik gereksinimlerinle de ilgilenmek ve bu alandaki ihtiyaçlarını tespit ederek yardımcı olmak görevimiz.

Hasta ve yaşlılarımızı bu anlamda hayata bağlamak ve onları evinde ayrı kalmanın üzüntüsünü hissetmelerine fırsat vermeden onlara yardımcı oluyoruz. Çalışanlarımız bu anlamda empati ve insan sevgisiyle dolu sıcak iletişimleriyle hastalarımıza yardımcı olmaktadır.

Onların stresten uzak huzur ve güven dolu bir ortamda vakit geçirmeleri için gerekli sosyal ihtiyaçlarının karşılanmasına da destek olunmaktadır. Bu kapsamda hasta ve yaşlılarımız için çeşitli sosyal etkinlik hizmetlerimizle onlara destek olmaktayız. Onların sıkılmadan kurumumuzda aile sıcaklığında vakit geçirmelerine destek olmaktayız.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

] }
izmir bakımevi | izmir huzurevi